Bioplynove_stanice - EcoTechnika

MEWA MULTITEX - Úžasná absorpčná schopnosť vo formáte utierky

Spoľahlivé riešenie, ako pri opravárenských a údržbových prácach ochrániť ľubovoľne veľké plochy pred znečistením a kvapalinami obsahujúcimi nebezpečné látky, je rohož na zachytávanie  oleja MULTITEX® od firmy MEWA. Aj chúlostivé plochy a zariadenia zostanú vďaka tejto rohoži s rozmermi 60 krát 90 centimetrov chránené. Vďaka svojej ohybnosti sa „vanička" na zachytávanie oleja v tvare utierky dostane aj do veľmi úzkych priestorov a dá sa uchopiť zo všetkých strán. Ak treba podložiť väčšie plochy,  položí sa jednoducho viac absorpčných rohoží vedľa seba.
Obr. Ak treba podchytiť väčšie úseky, položí sa jednoducho viac absorpčných rohoží vedľa seba. Takto sa ochránia podľa potreby stroje, pracovisko a podlaha.

Rohož neskutočne rýchlo dokáže absorbovať až tri litre kvapaliny, pričom sa s ňou stále perfektne manipuluje: motorové oleje a oleje z prevodovky, rozpúšťadlá, chladiace kvapaliny a mazivá,  ako aj lúhy presunú absorpčné rohože MEWA MULTITEX® z povrchu okamžite do vnútra a zhromažďujú ich v nasávacom jadre.

 

Obr. Vskutku flexibilné riešenie, ako ochrániť ľubovoľne veľké plochy pred znečistením a kvapalinami obsahujúcimi nebezpečné látky.


Ekologické a hospodárne

Ďalšie plus: „Hltač oleja" nie je odpadom v zmysle zákona o odpadoch. V systéme  opakovaného použitia poskytuje MEWA ekologický a zároveň lacný spôsob, ako neprodukovať odpad a ušetriť náklady spojené s jeho likvidáciou. V harmonograme dohodnutom so zákazníkom sa absorpčné rohože odvezú, vyperú a opäť privezú.

Rohože na zachytávanie oleja MEWA MULTITEX® boli vyvinuté pre všetky odvetvia,  ktoré majú permanentne do činenia s únikmi olejových či vodnatých kvapalín. Znečistenia ani šírenie kvapalín s obsahom nebezpečných látok tak už nemajú žiadnu šancu.

 

 

Text a foto: MEWA

 

 

Späť

 

Pridať komentár

* :
* :
* :
2 + 8 =
Odoslanie formulára

Témy:

Bioplynové stanice v EcoTechnike