Bioplynove_stanice - EcoTechnika

Multitex - Super absorpčná sila vo formáte uteráka

Pri opravách a údržbe v remeselnej a priemyselnej oblasti pracovníci denne bojujú s kvapkajúcimi kvapalinami ako sú oleje, farby a mazivá, ktoré znečisťujú pracovisko. S absorpčnou rohožou MULTITEX® ponúka textilný poskytovateľ služieb MEWA jednoduché a efektívne riešenie na udržanie čistého pracoviska a ochranu pracovníkov. Pomocou „vane na zachytenie oleja" vo formáte uteráka optimálne ochránite stroje, pracovisko a podlahu pred znečistením a nebezpečnými kvapalinami.

Ekologická a super absorpčná
Absorpčná rohož MULTITEX® slúži ako dokonalá podložka pri opravárenských a údržbárskych prácach alebo v citlivých častiach strojov a zariadení. Špeciálne vlákno „nasaje" približne tri litre kvapaliny. Táto nesmierna absorpčná sila sa už veľakrát osvedčila v dielňach a priemyselnej výrobe. Táto „ľahká váha" - rohož váži len 600 g - dokáže absorbovať 2,5 až 3 litre kvapaliny, a to až do poslednej kvapky. Kvapaliny ako motorové a prevodové oleje, rozpúšťadlá a chladiace mazivá sa bezpečne a čisto zachytia v absorpčnom jadre. A to nielen raz, ale veľakrát vďaka ekologickému systému viacnásobného použitia. Vďaka praktickému formátu 60 x 90 cm je rohož perfektnou podložkou na miestach častého výskytu netesností v oblasti opravy áut a údržby. Praktické: viac absorpčných rohoží položených vedľa seba spoľahlivo zakryje väčšie plochy.

MEWA_Multitex

MEWA_Multitex


Vďaka praktickému formátu 60 x 90 cm je rohož perfektnou podložkou na miestach častého výskytu netesností v oblasti opravy áut a údržby.


Textilné riešenie s hospodárnym viacnásobným použitím
Aj absorpčná rohož na zachytenie oleja MULTITEX® je textilné riešenie s viacnásobným použitím, to znamená, že rohože si môžete v spoločnosti MEWA celkom jednoducho prenajať. V rámci kompletného servisu spoločnosť MEWA rohože spoľahlivo a profesionálne perie a ošetruje. Je to cenovo výhodná cesta pre prevádzky, aby zamedzili vzniku nebezpečného odpadu a ušetrili náklady na likvidáciu.


MEWA_Multitex

MEWA_Multitex


Absorpčné rohože ihneď nasiaknu kvapalinu z vonkajšej tkaniny do vnútra a trvalo ju uložia v absorpčnom jadre. Tak zostáva povrch relatívne suchý, kým špeciálne vlákno vnútri rovnomerne rozdelí kvapalinu a trvalo ju viaže.


MEWA Textil-Management
Spoločnosť MEWA zásobuje zo 44 prevádzok podniky po celej Európe pracovnými a ochrannými ode-vmi, čistiacimi utierkami, rohožami na zachytávanie oleja a klasickými rohožami, ako pod značkou „World Wide Work by MEWA" ochrannými pracovnými pomôckami. Celkom 5.200 zamestnancov má na starosti viac než 180.000 zákazníkov z oblasti priemyslu, obchodu, remesiel a gastronómie. V roku 2016 dosiahla skupina MEWA obrat vo výške 638 miliónov eur. Spoločnosť MEWA, ktorá bola založená v roku 1908, je dnes vedúcou spoločnosťou v oblasti textilného manažmentu. V novembri 2013 sa dostala MEWA medzi troch favoritov Nemeckej ceny trvalo udržateľného rozvoja v kategórii "Nemecké produkty/služby". Spoločnosť bola roku 2016 tretíkrát ocenená vydavateľstvom Deutsche Standards "Značkou storočia" a ďalej bola roku 2015 druhýkrát vyznamenaná ako "Vedúca značka na svetovom trhu".


Text: MEWA Textil-Service SR s.r.o.


Varšavská 29
831 02   Bratislava

Tel.: +421 2 44636097
Fax: +421 2 44462908
bratislava@mewa.sk

www.mewa.sk

Späť

 

Pridať komentár

* :
* :
* :
5 + 6 =
Odoslanie formulára

Témy:

Bioplynové stanice v EcoTechnike